Cotrans - Klimatizace a Filtrační jednotky vzduchu

KLIMATIZACE 

 

Naše firma dodává klimatizace do osobních a nákladních automobilů, traktorů, nakladačů, kombajnů, řezaček a jiných mobilních prostředků. Klimatizace dodáváme v několika variantách: střešní, integrovaná, univerzální. Výkon jednotlivých zařízení se pohybuje od 1,1 kW chladícího výkonu v provedení 12 nebo 24V.

STŘEŠNÍ KLIMATIZAČNÍ JEDNOTKA

 Kompaktní klimatizační jednotka určená na střechu dopravních prostředků ve které jsou integrovány části klimatizace včetně regulačních, řídících a bezpečnostních prvků. Vhodná na nákladní automobily, dodávky, traktory a jiné zemědělské a stavební stroje.

 

 Na střeše traktoru Z-16245 a Mercedes Unimog

 

 INTEGROVANÁ KLIMATIZAČNÍ JEDNOTKA

Jednotka určená do typizovaných prostředků např. JOHN DEERE, ZETOR UŘ I,II,III, řady 95, 105, Forterra, Proxima a dalších modifikací, dále jako zástavba do nově vyvíjených strojů včetně topení a ventilace s možností filtrace vzduchu.

 

 

UNIVERZÁLNÍ KLIMATIZAČNÍ JEDNOTKA

Jednotka se skládá ze čtyř základních částí: kompresoru, sušiče, výměníku a kondenzátoru. Tyto lze univerzálně umisťovat do různých typů mechanizačních prostředků a přizpůsobovat montáž konstrukci stroje. Univerzálnost použití je výhodou pro použití téměř ve všech prostředcích.

 

Klimatizace ZETOR UŘ-I Z5211-Z7745:

Klimatizace o výkonu 4,1 kW umístěná na palubní desce s vnitřní cirkulací vzduchu.  Zabudovaná do kovového  skeletu potaženého koženkou pro snadnou údržbu, vytváří příjemné prostředí obsluhy stroje. Jednoduché a přesné ovládání s třemi výdechy pro usměrnění proudění chladného vzduchu.

 

 

Klimatizace ZETOR UŘ-II ZTS 16245 úzká kabina:

Klimatizace je umístěna na polubní desce traktoru. Vnitřní cirkulace vzduchu umožňuje rychlé vychlazení prostoru. Jednoduché a velmi příjemné ovládání s možností usměrnění vzduchu dle potřeb uživatele.

Klimatizace ZETOR UŘ-II ZTS 8011-16145:

/files/Image/klima 16045.jpg

 

  Klimatizace zapuštěná do palubní desky s chladícím výkonem 4,1 kW a vnitřní cirkulací vzduchu. Velmi snadné ovládání s nastavitelnými výdechy. Nastavitelný termostat a třírychlostní ventilátor zpříjemní práci v horkých dnech.

Řezačka SPS-049: